Poldent Sp. z o.o.

Lampy bakteriobójcze i wirusobójcze UltraMed są stosowane już od kilku miesięcy na salach szkoleniowych oraz w przestrzeniach wspólnych w biurze firmy Poldent.

Dzięki zastosowaniu dezynfekcji powietrza i powierzchni UV-C UltraMed zapewniamy naszemu zespołowi oraz Klientom najwyższe standardy sanitarne oraz higieniczne. Mobilna wersja urządzenia pozwala nam na sprawne przygotowanie i oczyszczenie kilku pomieszczeń w krótkim czasie. Zdalne sterowanie oraz automatyczny program znacznie ułatwia personelowi obsługę lampy UV-C.

Sterylizacja powietrza promieniami UV-C w trybie przepływowym jest stosowana w czasie obecności uczestników i prowadzących na szkoleniach, dzięki czemu zapewnia wszystkim bezpieczeństwo oraz komfort pracy.

W dobie pandemii dokładamy najwyższych starań, by nasze wydarzenia były objęte szczególnymi procedurami sanitarnymi stosując dezynfekcję ultrafioletową.

Cieszymy się, że możemy zapewnić bezpieczną strefę szkoleniową lekarzom oraz wykładowcom podczas naszych warsztatów.

Urządzenia UltraMed oczyszczają powietrze z bakterii, wirusów, pleśni i grzybów. Skuteczność tego rozwiązania jest – wg badań firmy Ultramed – wyższa niż innych znanych metod.

Uważamy, że jest to rozwiązanie, które w najbliższych latach powinno być stosowane w wielu miejscach, w tym w firmach pracujących na rynku medycznym.

Rekomendacja_Poldent